Kagu-Eesti kogukondade külastus

Külastasime 18.-19. mai nädalavahetusel mitmeid kohti ja kogukondi – Harglas puukujur Andres Rattaseppa, Hargla Postimaja Salongi, kus Merike Uuetoa meile rääkis, samuti Hargla “Uma Üülaat” (2024) kohta, kus ta ka meile öölaada ajalugu ja arenguid tutvustas, Hargla kooli, kus on mõnda aega lõimitud tervikliku maailmavaate õppesuuna, Tsirgumäe Toidusalu, kus Heldor ja Eliise on loonud väga… Continue reading Kagu-Eesti kogukondade külastus

Published
Categorized as Uudised

EÖÜ üldkoosolek Hobukooli Pargis

7. aprillil toimus Hobukooli Pargis EÖÜ üldkoosolek, kus vaadati tagasi viimasele viiele aastale ja valiti järgmiseks kolmeks aastaks uus juhatus.

Published
Categorized as Uudised

Öktooberfest

Sügis on peaaegu käes ja ka Öktooberfest on õige pea ukse ees! Öktooberfest on üritus, kuhu tulevad kokku mitmed meie Eesti kogukonnad ning tegijad, et tutvustada, mis on toimumas kogukondade maastikul ning jagavad ka uusi teadmisi erinevatest seotud valdkondadest. Lisaks on aastaajale vastavalt esindatud ka sügislaat!

Teel globaalse ökokogukondade võrgustiku iga-aastasele kokkutulekule

Globaalse ökokogukondade võrgustiku iga-aastane kokkutulek-konverents toimub see aasta kuumas Itaalias, Toskaanas. Eelmise aasta konverents, mis leidis aset Eestis, Lilleorus andis mitmetele eestlastele meeldejääva kogemuse ning ajendas huvilisi ka see aasta sellele üritusele minema.

Published
Categorized as Uudised

Uudiskiri 3/2014

Seekord on taas häid uudiseid palju. Alt leiate üleskutse osaleda meie värskelt KÜSK toetusel käivitunud loengusarjast “Tervikliku eluviisi alused. Ökokogukonnad”. Uudiskirjast leiate samuti linke headele piltidele meie suvistest sündmustest (Eestiökokogukondade liikumise kokkutulek Sännas), GEN Europe konverents Zegg ökokülas Saksamaal kui ka õhtuseminarid.