Naiste väering – mis ja milleks?

Juba iidsetel aegadel teati, et õnne ja edu tagab perele terve ja õnnelik naine. Terve naine = terve pere = terve suguvõsa. Väekas armastav naine suudab kaitsta oma lähedasi, anda mehele jõu materiaalsete väärtuste loomiseks, kasvatada oma lastest eluga edukalt toimetulevad kodanikud. Tema pere mosaiik on täiuslik.

Kui vanasti mees läks jahiretkele, siis naine palvetas, palus kõrgemalt väelt talle kaitset ja jahiõnne. Kaitse loodi nähtamatul peentasandil, mis formeerus sealt edasi nähtavasse maailma. See oli naise kunst, oskus ja eneseteostus tol ajal. Mees naases jahiretkelt, naases tervena ning pere sai toidetud.

Kosmilised seadused kehtivad ka tänapäeval. Naine, kes tunneb ja järgib kosmilisi seadusi, oskab valida alati pärituule. Kuid, kust saab naine oma väe ja oskused, et sellisel viisil edukalt toimida? On teada, et läbi ajaloo on NAISED kokku tulnud, et koos end väestada palvetades ja maagilisi rituaale läbi viies. Eriti oluliseks peeti kohtumisi kindlatel astroloogilistel kuupäevadel, nagu pööripäevad, kuu loomise päevad, täiskuupäevad. Naine väestus ning saadud väest väestas ka mehe. Naine lõi peentasandil, mees materialiseeris peentasandil loodu.

Kahjuks on selline traditsioon tänapäeva maailmast kadunud ning tulemuseks on tasakaalutus, konfliktid, hädad ja õnnetused, aukartustäratav hulk abielulahutusi, haigused, probleemid lastega jne. Naiste väestamise taaselustamisega tegelebki Naiste väering, ja seda mitte ainult Eestis, vaid liikumine levib hoogsalt ja kogub populaarsust kogu maailmas. Kuidas naise väge taaselustada, on Eesti naistel esialgu võimalik õppida väeringi kohtumistel Pärnus, Tartus ja Tallinnas.

Ole terve ja väekas, Eesti naine!